حمید صفدری

با این استاد ریاضی مهندسی داشتم.یه مرد ۳۰-۴۰ ساله که خیلی خسته به نظر میاد. معمولا یه ربع دیر میاد. بعدشم بیاین چپ چپ نگاتون میکنه شایدم تیکه بندازه. خیلی آروم درس میده خیلی جا ها رو هم نمیرسه بگه. درس دادنشم اصلا جالب نیس. حضور غیابش ۵۰ -۵۰ عه.تازه اومده تی جی. نمره دادنشم نمره خودو میده. ۲ هفته بعد انتخاب واحد نمره هارو داد

اگه کلاس نمونده بود ور دارین باهاش خودتون درس بخونین!

0

استاد محمود خاکسار عشاق

استاد دروس ریاضی هستن من آمار و احتمال داشتم باهاشون.

یه استاد جوون حدود 30 ساله که مدرک دکتری از دانشگاه امیرکبیر دارن.

معمولا از روی اسلاید درس میدن و اسلاید ها خیلی غلط داره و واسه امتحان منبع خوبی در دسترستون نیست. تمرین میدن و نمره کلاسی از این تمرین ها و فعالیت کلاسیتونه. روی حضور غیاب حساسه ولی حضور در کلاس نمره ای نداره.

جو کلاس خیلی جدی و خشکه و اگه کسی مزه پرونی کنه خیلی بد جوابشو میده و حتی ممکنه حدفتون کنه یا بندازتتون.

امتحان رو خیییییلی بد صحیح میکنه و راحت حدود 5 نمره پایین تر از چیزی که انتظار دارید میده. کلا خیلی کم پاس میکنه و نمره بالا هم اصلا نمیده.

نتیجه اینکه به هیچ عنوان بر ندارید اصلا پیشنهاد نمیشه.

 

0

مریم سلیمانی

آزمایشگاه فیزیک 1 و 2 که ازفیزیک 2 براشون خیلی مهم تر از از فیزک 1 . هرکی باید خودش گزارش کار بنویسه بیاره یعنی یه دفتر گزارشکار باید داشته باشید .به حضورغیاب خیلی حساسن اگه یه جلسه نرید باید برید یک کد دیگه ای که درس دارن یا بری تو دانشگاه هایی که اون ترم درس داره حضور خودتونو بزنید وگرنه نمره کم میکنن اگه غیبتاتون بیشتر از 2 تا بشه حذف میکنن  دفتر گزارشکارش اونقدر  براش مهمه که  یک جلسه فقط در رابطه با گزارش کار توضیح میدن و نمره براش گذاشتن هر جلسه روی تخته جداولی در رابطه با آزمایش میکشه که باید اونارو بکشی و در طی انجام ازمایش پرش کنی. با تغییر کد اصلا مشکلی ندارن ولی با تیکه و شوخی سر کلاس حساسن

در کل اگه دانشجوی فعالی هستید حتما باهاشون بردارید که خیلی نمره ی خوبی ازشون میگیری ولی اگر دانشجوی فعالی نیستی  توصیه نمیشه ولی اگه فعال هستی قشنگ 20 و می تونی بگیری 

+3

خلیل تودجی کوشک قاضی

ایشان دروس فیزیک را تدریس میکنن .

یه آقای نسبتا 50 وخورده ای ساله

بنظر من اخلاقشون خیلی خوب و مهربونه تدریسشونم متوسط رو به خوبه

ولی تنها مشکلش اینه که بنده خدا لهجه داره و پسرا یکم اذیتش میکنن

از نظر نمره بگم اگر اذیتش نکرده باشید پاستون میکنه خود من فک میکردم میفتم در حد 6 7 نمره نوشته بودم در کماله ناباوری دیدم 10 داده

پیشنهاد میکنم حتما بردارید

0

محاسبات عددی-استاد علیرضا کلایی

من با ایشان درس محاسبات عددی داشتم از نظر اخلاقی استاد با شخصیت و خوبی هستند  در مورد حضور غیاب که انجام میشود نحوه تدریس متوسط به این صورت که برای هر مبحث یک مثال میزنند و جواب را هم خود بچه ها محاسبه کرده بیشتر سوالاتی که حل میکنند از سوالات امتحانی ترم های گذشته بوده و دو نمره هم برای حل تمرین سر کلاس هوم ورک و حضور غیاب در نظر گرفته میشود حل تمرین به صورت گروهی انجام شده و تو هر گروه معمولا 3 نفر هستند که با هم حل کرده و به استاد ارائه میدهند به نظر من برای امتحان جزوه استاد مجید کرمی را گرفته و بخونید چون جزوه استاد کلایی خیلی مختصر بوده و مثال کم دارد 
نکته آخر استاد متوسطی در تدریس هستند و در نمره دادن تا 2 نمره کمک میکنند  درسته استاد تازه کاری در تدریس هستند  ولی مفهوم را  در حد توان میرسانند  

پیشنهاد من باهاشون بردارید 

+1

استاد فاطمه عباسی

ایشون استاد برنامه نویسی هستند.خانم فاطمه عباسی استادی بسیار جدی و عصبانی هستند. درس دادنش هم بده ، چون خیلی سریع درس میده و درسی که باید در دوجلسه تدریس بشه ، در عرض یک جلسه تموم می کنه. حضور و غیاب هم هر جلسه می کنه(حضور در کلاس براش مهمه). در کل کلاس خشک و خسته کننده ای داره. امتحان پایان ترم هم از14 نمره است. 6نمره هم امتحان میان ترم و تکلیف منزله.

سوالات میان ترم و پایان ترم هم عینا از جزوش میاد،بعنی کافیه فقط جزوشو حفظ کنی و در نمره دادن هم خیلی خوبه.

هرچند که اخلاق گندی داره و بد درس میده ، به خاطر گرفتن نمره ی بالا هم که شده توصیه می کنم که باهاش بردارید.

 

+3

عبادالله نادری

بسیار استاد بدی هست یعنی از هر کلاس فقط یکی دو نفز پاس میشن اونم با نمره یازده.انگار اصلا برگه ها رو صحیح نمیکنه فقط برگه ی چند نفر رو صحیح میکنه و با یازده پاس میکنه،حالا اگه شانستون خوب باشه جزو اونایین. ممکنه در حد پنج نوشته باشین و بشین یازده ممکنه در حد بیست نوشته باشین و بشین یازده.بقیه هم با هفت ونیم و هشت و نیم میندازه.اصلا درس دادن بلد نیست انقدر میپیچونه که خودشم دیگه نمیتونه حلش کنه!میانترمش هم خیلی بد میگیره حتی همه رو درست جواب بدی نمره ی کامل نمیگیری جای جبران هم نمیذاره!البته میگه اگر ترم رو بالای هجده بشین میان ترم رو در نظر نمیگیره که محاله به کسی بالای یازده بده!

نتیجه اینکه حتی اگر همین ی استاد اراعه داد اصلا بر ندارید!

0

حسن قلمي باويل عليايي فیزیک

ایشون استاد فیزیک 1 , 2 هستن
تقریبا یه مرد 50 ساله محترم. به داشجو احترام میزاره و اونطوری نیست که با کسی لج بیوفته
حضور غیاب نمیکنه ولی سر اولین کلاسش میگه اگه کسی نمیخواد بیاد سر کلاس بهش کتبی اعلام کنید حتما. معمولا یه ریعی دیر تر میاد.درس دادنش خوبه کاملا عمیق توضیح میده و آدم شیر فهم میشه. کلاساشم حوصله سر بر نیس . سر کلاساش برین بد نیست چون که پایان ترم زیاد فشار نیاد به خودتون.جزوش خوبه بد نیس. اما من خودم از ندوشن خوندم. امتحان میان ترم (2 تا سوال 2.5 نمره از اول تا سر مرکز جرم) 5 نمره میگیره و حذفی هست. پیشنهاد میکنم برای امتحانش بخونید چون سوالا هم راحت هست هم مثل جزوه واس همین میتونید راحت 5 نمره از پایان ترم رو بگیرید (و اینکه پایان ترم داشگاه 4 نمره هست)
در مورد نمره دادن باید بگم بیشتر نمره واقعی خودتون رو میده. من آخر ترم شدم 13.5

+1

محمد معصومیان

چو بد کردی مباش ایمن ز آفات             

که واجب شد طبیعت را مکافات

نتیجه گیری: ما دانشجویان دانشگاه آزاد حق داریم از همه اساتید و از همه چیزها شکایت کنیم. از آنجا که شهریه می دهیم حق خود می دانیم که آنچه را که می خواهیم داشته باشیم و آنچه را که نمی خواهیم نداشته باشیم. مدتها قبل از اینکه ترم درسی آغاز گردد در جستجوی اطلاعات کاملی هستیم تا یقین پیدا کنیم که استاد انتخابی ما بیشترین تطابق را با آنچه می خواهیم داشته باشد. از دبیرستانهایی که ماهیت معلمانشان بر اساس آنچه ما می خواهیم تعریف می شوند وارد دانشگاه می شویم و طبیعتاً دانشگاهی می خواهیم که ماهیت اساتیدش بر اساس اراده ما شکل گرفته باشد. سرفصلها و نحوه تدریس و میزان مطالب و تعداد صفحات جزوه و نحوه اداره کلاس و رفتار استاد باید تابعی از خواست و طلب ما باشد. اگر بیش از 90 درصد دانشجویان کلاس ریاضی عمومی را افرادی از ما تشکیل می دهد که آخرین دروس ریاضی دبیرستان خود را با اراده نامحدود خویش به محتوایی معادل با دوره راهنمایی بدل نموده اند طبعاً محتوای درس ریاضی عمومی نیز باید تغییر ماهوی بدهد و تنها آنچه را که از اواخر دوره راهنمایی باقی مانده است پوشش دهد. بنابراین تفاوتی نمی کند نام استاد ریاضی معصومیان یا یوسفیان یا کاتوزیان باشد، بلکه آنچه حیاتی است ورود قطعی اراده همگانی ما در تعیین ماهیت درس و شکل تدریس و نحوه اختصاص نمره است. خطای استاد معصومیان در این نبود که 90 درصد دانشجویانش در امتحان نهایی حاضر نشدند یا نمرات نهایی اختصاص داده شده از پشیزی تجاوز نکرد. ذنب کبیره او مقاومت در برابر سیل بنیان کن اراده همگانی ما بود. حتی نظرات طولانی حاوی همه انواع زشت ترین الفاظ و جملات و خطاب به خانواده ایشان که ایشان در بخش نظرخواهی وبلاگ خویش دریافت می نمود عکس العمل طبیعت در برابر اراده و خواست حق ما و ظلم و بی عدالتی وسیعی بود که ایشان به دلیل مقاومت در برابر اراده همگانی ما از خود نشان می داد. ایشان هرگز درنیافت که این اراده مقدس همگانی ما صرفاً طالب اخذ مجوز گذر از دروس ریاضی به کوتاهترین شکل ممکن است و نه خواستار درک آن دسته از مفاهیم ریاضی که جایگاهی در این اراده خطاناپذیر ندارند.
0

رحمان فرنوش


آمار و احتمالات مهندسیمشخصات و خصوصیات اخلاقی:
ایشون یه آقای حدوداً 50 سالشونه، بسیار موقر و سنگین هستن. شوخی خاصی نمیکنن سر کلاس، ولی بداخلاق هم نیستن. فوق العاده با سواد و به شدت مسلط به درسشون هستن. کتاب آمار خودشون به عنوان رفرنس خیلی جاها استفاده میشه. از اون آدمای انعطاف پذیر هستن که خودشون رو با شرایط وقف میدن. مثلا اینکه سالهاست توی دانشگاه علم و صنعت هستن ولی درک میکنن که تهران جنوب فرق داره و نباید این 2 دانشگاه و دانشجوهاش رو یکی کنن! 


 


حضور و غیاب:
اصلا حضور غیاب نمیکنن و ابداً هم به نظر نمیاد براشون مهم باشه. بدیهیه که تغییر کد و اینها هم کاملاً آزاده.


 


تمرین:
کلاً ایشون درک میکنن که تهران جنوبه و دانشجوها فوقش حالش رو داشته باشن سر جلسه امتحان بیان  wink برای همین تمرین و میانترم و این داستانها رو کلاً ندارن.


 


نحوه تدریس:
بسیار به درس مسلط هستن و درس رو با بیان خوبی میگن. ولی مثال زیاد حل نمیکنن، و خب آمار درسیه که باید انواع مثالها رو ببینید تا بتونید نمره خوبی بگیرید. البته اینطور نیست که فرصت نشه مثال حل کنن و هیچ اصراری هم ندارن که ساعت جلسه رو کامل باشن. ولی خب مدلشون اینطوریه که مثال کم حل میکنن و خودتون باید برید سراغ مثال. کتابشون پر از مثالهای خیلی خوب از سوالات امتحانی دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه خودمونه.


 


امتحان و نمره:
امتحان رو که گروه میگیره و ایشون به گفته خودشون تا حالا تو انتخاب سوالات دخالتی نداشتن. در مورد نمره کمی نظرات متفاوته. بعضیا اعتقاد دارن که ایشون هم بسیار خوب میدن، هم دست بالا تصحیح میکنن و هم نزدیکای 10 رو پاس میکنن. بعضی ها هم اعتقاد دارن که ایشون براحتی میندازن! من اینطور نتیجه میگیرم که یه مقدار رندومه (هرچند منو خیلی خوب پاس کردن!)


 


نتیجه گیری:
اگه از اونایی هستید که خودتون درس میخونید که حتماً باهاشون درس بردارید. چون اذیت نمیکنن و درس رو هم عالی میدن. اگه اهل درس خوندن نیستید بازم گزینه خوبی هستن ایشون. 

+1