نکاتی در مورد سایت

ضمن عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه کاربران و بازدید کنندگان عزیز و محترم ؛
از همه دانشجویان و بازدید کنندگان عزیز سپاسگزاریم که در کنار ما هستند و با پست های خود ، نظرات ، معرفی سایت به دیگران و حتی بازدید از سایت ما را همراهی می کنند .
از اساتید محترم دانشگاه نیز که به این سایت سر زده اند و صبر از خودشان نشان می دهند سپاسگزاریم .
ذکر چند نکته در مورد سایت خالی از لطف نیست ؛
1)درتمام دانشگاها واز قدیم همیشه رسم براین بوده که دانشجویان قبل از برداشتن درسی با یک استاد،به تحقیق وپرس وجو از دانشجویان ترم بالایی میکردند اما با پیشرفت تکنولوژی وافزایش اساتید این
کار به شدت سخت و وقت گیر شده بعلاوه از کارایی لازم دیگر برخوردار نبود.بنابراین یکی از اهداف اصلی برای تشکیل این سایت نیز همین بوده است .

2)ذکر این نکته ضروری است که هدف از ایجاد بخش معرفی اساتید،توهین و یا بدگویی و ... از اساتید گرانقدر نیست بلکه تنها آشنایی کلی دیگر دانشجویان با نحوه تدریس و ... می باشد تا دانشجویان بعدا در طول ترم های آتی به مشکل بر نخورند،وبا امادگی ودید باز استاد مورد نظر را انتخاب کنند.

3)در صورتی که به نظرتان در مطالب و پست ها به اساتید گرانقدر و دیگر اشخاص توهینی شده است لطفا مراتب را به تیم مدیریت از طریق "تماس با ما" و انتخاب موضوع"شکایت" به ما اطلاع دهید
بنابراین لطفا در نظرات زیر هرپست فقط در مورد اساتید ،نظرتان را بیان کنید و شکایتی از نویسنده و ... در آن بخش درج نفرمایید .

4)درصورتی که نظر شما با نظر نویسنده مطلب یکی نیست ونیاز میدانید که باید پست جدیدی ارسال شود،طبق اموزشهای داده شده میتوانید این کار راانجام دهید.
انتقادی هم اگر از اساتید عزیز شود باید با حفظ احترام و ادب از جانب نویسنده پست انجام پذیرد که این انتقاد ها می تواند بسیار مفید باشد تا شاهد پیشرفت در کلاس ها باشیم .

5)قطعا دانشجویان محترم هم مستحضر هستند که این پست ها شاید کاملا صحیح نباشند پس شما هم نظراتتان را اگر با آن استاد آشنایی دارید و یا کلاس داشته اید در قسمت نظرات آن استاد درج
نمایید تا با جمیع نظرات تصمیم گیری برای دانشجویان آسان تر گردد .


از همه شما بابت معرفی سایت خودتان به دوستان و دیگر دانشجوبان و ... سپاسگزاریم و از شما می خواهیم تا با انتقادات و پیشنهاداتتان ما را در مدیریت سایتتان یاری فرمایید.

افتتاح

با عرض سلام و خوش آمد خدمت همه بازدید کنندگان گرامی ؛ 

اگر اولین بار است که به این سایت تشریف آورده اید پیشنهاد می شود تا این پست را کامل مطالعه فرمایید ؛

ممکن است بعضی افراد با خود بگویند که این سایت چقدر ساده است ! درست است این سادگی عمدی است تا باعث سردرگمی دانشجویان نشود و خدمات را راحتتر و بهتر به ایشان ارائه دهد .

هدف از ایجاد این سایت کمک رساندن به دانشجویان است تا جز درس خواندن دغدغه دیگری در دوران تحصیل نداشته باشند . هر چند که از توانایی این سایت خارج است تا همه مشکلات را رفع کند ولی برخی مشکلات را می توانیم با هم و در کنار هم در محیط مجازی و در این سایت رفع نماییم . بعنوان مثال قوانین دانشگاه که بعضی از آن ها کمی پیچیده هستند یا دانشجویان جدید الورود که آشنایی کمی با قوانین و شرایط دارند و ... بطور کلی هر گونه سوال و مشکل مربوط به دانشگاه را بتوانیم با هم اینجا حل کنیم . 

در ابتدا بخش معرفی اساتید را افتتاح کردیم تا در زمان انتخاب واحد و حذف و اضافه و... ، دانشجویان بتوانند استفاده لازم را ببرند . این بخش توسط خود دانشجویان اداره می شود یعنی خود شما ؛ بله خود شما ! با این روش که ابتدا در سایت عضو می شوید و هر ترم از اساتیدی که کلاس داشته اید یک تحلیل در بخش معرفی اساتید قرار می دهید ( بخش راهنما را مطالعه فرمایید ) .

در ادامه کار اگر سایت مورد استقبال عموم قرار گرفت بخش های دیگر مانند جزوات و منابع درسی و ... نیز راه اندازی خواهند شد . شما می توانید این سایت را به دیگر دانشجویان نیز معرفی فرمایید و یا جایی تبلیغ کنید تا بتوانیم دانشجویان بیشتری را در کنار خود اینجا جمع کنیم و یک محیط کمک آموزشی بهتر به همراه هم دانشگاهیان خود داشته باشیم .

در پایان لازم به ذکر است که این سایت متعلق به شخص خاصی نیست بلکه برای تمام دانشجویان این دانشگاه است و امیدواریم تا ما را از حمایت خود محروم نفرمایید ...

تشکر

با تشکر از کاربران Engvahid و mahsa و yawsh و ahrad و amir عزیز که زحمت کشیدند پیش قدم شدند و پست های خودشان رو انتقال دادند fellow

همینطور جا داره از Gizmo89 و kamran17 و lordesiah و King ps3 و kamyarjonoob و payamb و ebony و loram19 و 2ne9 و ... تشکر کنیم که از پست هاشون استفاده شد.
نام بردن از همه دوستانی که برای سایت خودشون زحمت میکشن امکان پذیر نیست و در این پست از بقیه دوستان نیز تشکر می کنیم ...