افتتاح

با عرض سلام و خوش آمد خدمت همه بازدید کنندگان گرامی ؛ 

اگر اولین بار است که به این سایت تشریف آورده اید پیشنهاد می شود تا این پست را کامل مطالعه فرمایید ؛

ممکن است بعضی افراد با خود بگویند که این سایت چقدر ساده است ! درست است این سادگی عمدی است تا باعث سردرگمی دانشجویان نشود و خدمات را راحتتر و بهتر به ایشان ارائه دهد .

هدف از ایجاد این سایت کمک رساندن به دانشجویان است تا جز درس خواندن دغدغه دیگری در دوران تحصیل نداشته باشند . هر چند که از توانایی این سایت خارج است تا همه مشکلات را رفع کند ولی برخی مشکلات را می توانیم با هم و در کنار هم در محیط مجازی و در این سایت رفع نماییم . بعنوان مثال قوانین دانشگاه که بعضی از آن ها کمی پیچیده هستند یا دانشجویان جدید الورود که آشنایی کمی با قوانین و شرایط دارند و ... بطور کلی هر گونه سوال و مشکل مربوط به دانشگاه را بتوانیم با هم اینجا حل کنیم . 

در ابتدا بخش معرفی اساتید را افتتاح کردیم تا در زمان انتخاب واحد و حذف و اضافه و... ، دانشجویان بتوانند استفاده لازم را ببرند . این بخش توسط خود دانشجویان اداره می شود یعنی خود شما ؛ بله خود شما ! با این روش که ابتدا در سایت عضو می شوید و هر ترم از اساتیدی که کلاس داشته اید یک تحلیل در بخش معرفی اساتید قرار می دهید ( بخش راهنما را مطالعه فرمایید ) .

در ادامه کار اگر سایت مورد استقبال عموم قرار گرفت بخش های دیگر مانند جزوات و منابع درسی و ... نیز راه اندازی خواهند شد . شما می توانید این سایت را به دیگر دانشجویان نیز معرفی فرمایید و یا جایی تبلیغ کنید تا بتوانیم دانشجویان بیشتری را در کنار خود اینجا جمع کنیم و یک محیط کمک آموزشی بهتر به همراه هم دانشگاهیان خود داشته باشیم .

در پایان لازم به ذکر است که این سایت متعلق به شخص خاصی نیست بلکه برای تمام دانشجویان این دانشگاه است و امیدواریم تا ما را از حمایت خود محروم نفرمایید ...

تشکر

با تشکر از کاربران Engvahid و mahsa و yawsh و ahrad و amir عزیز که زحمت کشیدند پیش قدم شدند و پست های خودشان رو انتقال دادند fellow

همینطور جا داره از Gizmo89 و kamran17 و lordesiah و King ps3 و kamyarjonoob و payamb و ebony و loram19 و 2ne9 و ... تشکر کنیم که از پست هاشون استفاده شد.
نام بردن از همه دوستانی که برای سایت خودشون زحمت میکشن امکان پذیر نیست و در این پست از بقیه دوستان نیز تشکر می کنیم ...