استاد فاطمه جزایری

ایشون یکی از اساتیدی هستند که بتازگی سمت استادی در این دانشگاه گرفتن. چادری، خیلی آروم و متین و بسیار موقر. همیشه لبخندی به لب دارن و فکر نمیکنم هیچکس بتونه به ایشون غیر از خوش اخلاق چیز دیگه ای بگه. هرگز عصبانی نمیشن و بسیار خوب با دانشجوها کنار میان.

خب طبیعتا برای درس آزمایشگاه حضور و غیاب براشون اهمیت داره. بخش عمده از نمره به حضور در کلاس اختصاص داره. ولی تغییر کد رو اجازه میدن و روی تاخیر حساسیتی نشون نمیدن.

درس رو کامل میگن، یعنی طوری که آزمایشی که ازتون میخوان رو عملاً از اول تا آخرش رو میگن و هیچ ابتکار عملی از شما نمیخوان. بعد ازتون میخوان که آزمایش رو انجام بدید و هرجاش کمک یا راهنمایی بخواید با کمال میل کمک میکنن. توضیحاتشون بیشتر از کافی و کاملاً رسا هست.

نمره اشون رو ترم ما اینطوری حساب کردن که هر جلسه حضور و انجام دادن آزمایش 1نمره داشت و مابقیش نمره ی امتحان. تا جایی که دیدم متوجه نشدم که به کسی نمره کلاس رو کم بدن. امتحانشون هم یکی از همون آزمایش هایی که در طول ترم انجام دادید رو ازتون میخوان و یه توضیح شفاهی کوچیکی هم میگیرن. 

در مجموع بسیار خوب هستن و حتماً توصیه میکنم باهاشون درس بردارید. تقریبا هر چیزی که یه استاد باید داشته باشه رو ایشون دارن. دانشجو رو اذیت نمیکنن، حساسیت بی موردی روی چیزی ندارن. درسشون رو کامل و خوب میگن و سختگیری خاصی نه در نمره و نه در حضور کلاس ندارن.

+2

مریم سلیمانی

آزمایشگاه فیزیک 1 و 2 که ازفیزیک 2 براشون خیلی مهم تر از از فیزک 1 . هرکی باید خودش گزارش کار بنویسه بیاره یعنی یه دفتر گزارشکار باید داشته باشید .به حضورغیاب خیلی حساسن اگه یه جلسه نرید باید برید یک کد دیگه ای که درس دارن یا بری تو دانشگاه هایی که اون ترم درس داره حضور خودتونو بزنید وگرنه نمره کم میکنن اگه غیبتاتون بیشتر از 2 تا بشه حذف میکنن  دفتر گزارشکارش اونقدر  براش مهمه که  یک جلسه فقط در رابطه با گزارش کار توضیح میدن و نمره براش گذاشتن هر جلسه روی تخته جداولی در رابطه با آزمایش میکشه که باید اونارو بکشی و در طی انجام ازمایش پرش کنی. با تغییر کد اصلا مشکلی ندارن ولی با تیکه و شوخی سر کلاس حساسن

در کل اگه دانشجوی فعالی هستید حتما باهاشون بردارید که خیلی نمره ی خوبی ازشون میگیری ولی اگر دانشجوی فعالی نیستی  توصیه نمیشه ولی اگه فعال هستی قشنگ 20 و می تونی بگیری 

+3

شهرام محبوبی زاده

استاد شهرام محبوبی زاده


مشخصات و خصوصیات اخلاقی: ایشون دانشجوی دکترا هستن بسیار باسواد و خوش برخورد میشه گفت بسیار قانون مند براش اهمیت دادن شما به درس مهمه لباس کار حتما باید داشته باشین خیلی منطقی و صمیمی
حضور و غیاب: داره
تمرین: گزارش کار باید تحویل بدید روی زمان تحویل گزارش حساس ولی خود گزارش نه
نحوه تدریس: عالی
امتحان و نمره: اخرین جلسه یک امتحان شفاهی دارن که 4 یا 5 تا سوال که از قبل گفتن رو انفرادی میپرسن
نتیجه گیری: اگه با قوانین مشکلی ندارید با ایشون بردارید ودر کل عالیه
0

علی کارگرنژاد

ایشون یکی از اساتید خیلی جوون دانشگاه هستن. که بخاطر سن کم و البته تیپ شخصیتیشون با بچه ها بیشتر گرم میگیرن و میشه گفت خاکی و خودمونی هستن. البته نه زیادی، ولی در حد رضایت بخشی با بچه ها خوب برخورد میکنن و خودشونو نمیگیرن. کلاً به نظر من خوش اخلاق هستن ایشون. آدم آرومی هم هستن، تا حالا خشمشون مشاهده نشده  wink چیزی که من از دخترا شنیدم یکمی هم با دخترا بهتر تا میکنن کلاً. شاید یچیزی در حد مثلا خوب تا کردن سمیرا با پسرا. کلاً با همه دانشجوها خوب هستن البته.

حضور و غیاب رو خیلی خرکی انجام نمیدن، و خیلی هم براشون مهم نیست. بقول خودشون یجا ممکنه بخاطر حضور غیاب کمکتون کنن فقط. یه نکته ای که هست فعالیتای کلاسی ای که از نظر ایشون نمره داره خیلی جالبه! مثلا کسی که لپ تاپ بیاره برا ویدئو پروجکتور! یا خود ویدئوپروجکترو بره بگیره بیاره! یا شکلات بیاره!!! از این دست...

برای ریز1 نحوه درس دادنشون اینطوری هست که یه جزوه که خلاصه ای از یه کتاب هست رو میدن، هم فایلش هست و هم انتشاراتی و ایلیا دارنش. درس رو خیلی خلاصه میگن، کلا زیاد حس و حال درس دادن ندارن. ولی خب به نظر مسلط میان رو درس (هرچند احتمالا خلافش رو زیاد میشنوید) تمرینای آخرش جزوه رو هم باید تحویل بدید بهشون، که اینطوری تحویل میگیرن که ازتون سوال میکنن حضوری و باید بلد باشید جواب سوالاشو بدید. پروژه ساخت سخت افزار هم میدن که خیلی چیز راحتیه و سعی کنید تحویلشون بدید، مخصوصاً اگه احتمال افتادن میدید.

امتحانشون کلاً یه مقدار آنبالانسه. از این نظر که بعضی سوالا دقیقاً همون چیزیه که سر کلاس حل کردن. (دقیقاً همون ها!) بعضیاش تمرینای آخر جزوه اس، و بعضیاشم کلاً دیگه فردادانشیه! یعنی اصلا در موردش صحبتی نشده تو کلاس و تمرینا! در مجموع امتحانش طوریه که براحتی میشه پاس شد، با یکم خوندن میشه نمره خوب گرفت، و احتمالا غیرممکنه کسی 20 بشه (مگه با نمره اضافه پروژه و اینا!)

 

نتیجه گیری اینکه من کلاً از 3 نظر اساتید رو میسنجم. اخلاق، درس، نمره. اخلاق ایشون فراتر از حد انتظاره. بیشتر از حد معمول جواب دانشجوها رو میدن و کسی رو هم اذیت نمیکنن. درس دادنشون ok ـه. نمیگم بهترینه، ولی خوبه. نمره دادنشونم خوبه. مخصوصا در مقام مقایسه با بقیه اساتید و دانشمندان گروه کامپیوتر  wink خلاصه اینکه توصیه میکنمشون.

0

از فیزیک

سعیده ملکی

 

استاد از فیزیک 1 و فکر میکنم از ترمو هم داشته باشن

استاد جوون و بسیار خوش اخلاق رفتارشون با دانشجو بسیار عالی هستش

حضورو غیاب 100 درصد داره و قیافه ی دانشجو ها رو یادش میمونه

بچه ها رو گروه بندی میکنه و هر هفته یک نفر باید گزارش کار تحویل بده که خیلی خیلی اسونه و زیاد گیر نیست

نمره هم عالی میده

نتیجه== اگه تونستید با ایشون بردارید

+1

استاد مهتاب کریم خانی

ایشون یه خانم سی و خورده ای ساله هستن. شاید خیلی بشنوید که توصیه میشه باهاشون درس برندارید. ولی من به شخصه توصیه میکنم که بردارید. مخصوصاً که اساتید دیگه ای که آز منطقی ارائه میدن مسلماً با اختلاف زیادی از ایشون بدتر هستن.


مشخصات و خصوصیات اخلاقی: از نظر اخلاقی یکم پیچیده هستند ایشون. به هیچ وجه نمیشه بهشون گفت بداخلاق ولی خوش اخلاق و مهربون هم نیستن. بیشتر میشه گفت جدی هستن و شوخی هم کلاً ندارن.
حضور و غیاب: حضور غیاب انجام میدن، ولی حتی با تعداد غیبت زیاد هم کسی رو حذف نمیکنن. اگه کارتون رو درست انجام بدید نمره خوبی هم میدن حتی.
تمرین: از معدود اساتید آزمایشگاه هستن که گزارش کارشون بصورت گروهی هست! که خودش یه نکته فوق العاده مهم در انتخاب استاد آزمایشگاهه :دی
نحوه تدریس: سر کلاس درس رو توضیح میدن و طبق دستور کار مدار رو میبندید. اضافه کاری ندارن، ولی براشون مهمه که آزمایش رو ببندید و به نتیجه برسید، و اگه لازم باشه راهنمایی میکنن که به یه جا برسه. نه مثل بعضی اساتید که از صندلیشون بلند نمیشن.
امتحان و نمره: امتحانشون کاملاً عملی هست. یه مدار میدن میگن اینو ببندید. فقط هم نتیجه رو نگاه میکنن، نه اینکه تئوریش رو بپرسن ازتون. سوال سختی هم نیست، مثلا برای ما این بود که شمارنده سنکرون نزولی ببندیم روی سون سگمنت نشون بده. امتحان هم گروهی هست، کاملاً هم جزوه باز. اجازه دارید همه چی سر امتحان ببرید. ولی با گروهای دیگه هیچ صحبتی حق ندارید بکنید و خیلی حساسن رو این قضیه.
نتیجه گیری: مجموعاً توصیه میشن. چند نفر به من گفتن که چرا برداشتی، ولی در طول ترم همه به این نتیجه رسیده بودیم که ایشون اذیت خاصی ندارن و آخر ترم هم همه از نمره هامون راضی بودیم. یکم روی شوخی و نظم کلاس حساس هستن و حتی رو اونم نه خیلی زیادی. خلاصه اینکه باهاش بردارید خیالتون راحت باشه.
-1

مهدی عسگری کیا

مهدی عسگری کیا


فیزیک 1 و2

آزمایشگاه فیزیک 1و2


استاد مسنی هستش که یکم اضافه وزنش بالاست با موهای بلند و عینک طبی...


نحوه تدریس:

من با ایشون آز فیزیک 1داشتم اصلا خوب درس نمیده حتی بعضی مواقع از خودش فرمول درمیاره و کتاب یا جزوه اصلی رو زیر سوال میبره خیلیم با خوش درگیره اصلا حالش معلوم نیست چجوریه...


نحوه امتحان:

این استاد استادی هستش که تو آزمایشگاه فقط به رسم نمودار گیر میده حتی اگه درستم رسم کرده باشی باز گیر خودش رو میده امتحان برای ما چون دو قسمت بود قسمت اول رو کتبی گرفت قسمت دوم هم شفاهی که از هر کسی 2تا سوال می‌پرسید که اگه درستم جواب میدادی میگفت غلطه و افتضاح بود کلا خیلی گیره...


نحوه نمره دادن:

به ما گفته بودن که نمره خیلی خوب میده اما من که چیزی ندیدم از این استاد...
در پایان بهتون پیشنهاد میکنم با این استاد به هیچ عنوان فیزیک 1یا2رو برندارین اما آزمایشگاه چون خیلی ها پاسی میگیرن اشکال نداره.

0

احمد پیردوانی

من با ایشون آزمایشگاه فیزیک 1 داشتم.. ترم رو به دو قسمت تقسیم می کنه یک قسمتش رو تو آزمایشگاه حرارت و یک قسمت تو آزمایشگاه مکانیک هست.

مسن هست.. وقتی هم که صحبت می کنه با یک لحن خاصی صحبت می کنه که باید یک جمله رو 5-6 بار بگه تا منوجه بشید..

نمره اصلا خوب نمی ده ( باهاش برندارید)

درس هم گروه رو به دو قسمت تقسیم می کنه می آد به یک گروه آزمایششون رو توضیح می ده و براشون می نویسه روش های آزمایش رو و بعد می ره سراغ یک گروه دیگه...

بعد از هر نیمه ترم هم امتحان می گیره و گزارش کارا رو هم تحویل می گیره که خیلی بد صحیح می کنه به طوری که یک واحد ننوشته باشی تو هر کدومش به ازاش نیم نمره از پایانی کم می کنه.

پیشنهاد من: این همه استاد خوب چرا با این برداری مثل جزوه ی خودش بنویسی گزارش کارا هم تایپ شده بهش تحویل بدی بعد 11 بگیری ؟؟؟ :|

0

هانیه مقدسی

هانیه مقدسی


فیزیک1
فیزیک2
آزمایشگاه فیزیک1
آزمایشگاه فیزیک2

 

یه استاده جوونه
اخلاقش با بچه ها خوب و صمیمیه به وقتشم شوخی میکنه
درباره درس بگم که خلاصه ای از درس میگه و بقیه ساعت رو فقط نمونه سوال امتحانی حل میکنه جزوشو خوب بخونید همه سوالا رو میتونید جواب بدید
یعنی شما وقتی میری سره جلسه امتحان همه ی سوالا براتون آشناس
خوبم نمره میده

درمورد آزمایشگاه
درسو توضیح میده و بچه ها یه بار آزمایشو انجام میدن
گزارشکار میخاد
من خودم امتحان نهاییو بدجور خراب کردم ولی چون همه گزارشکارو بش دادم بهم 19.5 داد که اصلن فکرشو نمیکردم

توصیه میکنم حتمن باهاش بردارین

0