استاد محمد حمزه ئی

اولین چیزی که درباره این استاد میتونم بگم اینه که ممکنه درباره اش نظرات ضد و نقیض زیاد بشنوید ! 

ممکنه یه عده بگن آدم عقده ای هستش و خیلی ها هم بگن نه آدم معمولی بودش ! 

ولی اون چیزی که مسلمه اینه که اگر بخواید به راحتی میتونید درسش رو بفهمید ! 

قدرت بیانش خوبه انصافا و مطلب رو خوب میفهمونه فقط مشکلی که سر ما داشت اینه که یکم آخرای درس برنامه نویسی پایه رو سمبل ( سنبل ؟ سمبل ؟ صمبل ؟  wink ) کرد و این توی پیشرفته خیلی به ضررمون تموم شد ! 

تمرین میده باید براش ایمیل کنید و مثل این که براش مهم هم هست ! 

امتحانش شبیه سوالای تمریناشه یعنی اگه بتونید تمریناش رو حل کنید مشکلی از بابت چند سوال امتحان نخواهید داشت ! 

یه عادت خیلی بد داره و اونم اینه که توی امتحان پایانیش که اغلب 6 تا سوال هستش , ششمین سوالش چیزی در حد المپیاد جهانی برنامه نویسیه و خداییش خیلی وقت میخواد تا بتونید الگوریتمش رو در بیارید چه برسه به این که برنامه اش رو هم بنویسید !

وسط ترم کوییز هم میگیره که واژه ی پشمک خیلی برازنده اش بود ! هم از نظر سطح سوال و هم از نظر تاثیر نمره !

اخلاقی هم آدم نزدیک به نرمالیه و فعال به نظر میرسه ! ( البته همین آدم نرمال دو تا از دوستای من رو 3 ترم متوالی انداخت  wink  دمش گرم  lol 

دیگه چیز خاصی به ذهنم نمیرسه !  

 


مشخصات و خصوصیات اخلاقی: آدم آرومیه و به نظر فعال هم میاد
حضور و غیاب: تا نیم ترم اول سال 91 که نداشت ولی میگن از 92 به بعد داشته
تمرین: تمرین میده و باید براش ایمیل کنید . مهم هم هست براش
نحوه تدریس: قابل قبوله و میتونه درس رو خوب ارائه بده
امتحان و نمره: امتحانش اولین سوالش که خیلی آسونه ! باید اشتباهات نحوی برنامه نویسی ( مثلا از اینا ==> ; آخر دستور نذارید ) رو پیدا کنید سوال 2 تا 5 3 تا سوال برنامه نویسیه که به ترتیب آسون , متوسط و کمی سخته و سوال آخرشم که گفتم , خیلی وحشیه ! میان ترم از ما نگرفت برای همین نمیدونم کلا نمیگیره یا نه ولی کوییز میگیره که اونم برای ما تاثیری نداشت !
نتیجه گیری: کلا بردارید باهاش دیگه ! همه چیزش نمره قبولی میگیره و واقعا یکم تلاش کنید میتونید نمره ی خودتون رو ازش بگیرید !

رفع مشکل پیام ها

با عرض پوزش ؛ اخیرا پیام هایی در قسمت تماس با ما از عزیزان دریافت نموده ایم که متاسفانه به دلیل وجود مشکلی فنی به ایمیل های این افراد دسترسی نداشتیم تا پاسخ دهیم . بعضی ایمیل ها شکایت و ... بوده که بررسی و اقدام گردید . بعضی دیگر پیشنهاد و ... بود که بررسی گردیدند اما امکان پاسخ نبود . 

خوشبختانه این مشکل بر طرف گردید . ضمن تشکر و پوزش از این دوستان ، تقاضا داریم اگر منتظر پاسخ ما بوده اند لطفا پیام خود را دوباره ارسال و ایمیل خود و یا در صورت تمایل یک راه ارتباطی دیگر (در متن پیام) را نیز وارد نمایند تا بتوانیم پاسخ ایشان را بدهیم . با تشکر

نکاتی در مورد سایت

ضمن عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه کاربران و بازدید کنندگان عزیز و محترم ؛
از همه دانشجویان و بازدید کنندگان عزیز سپاسگزاریم که در کنار ما هستند و با پست های خود ، نظرات ، معرفی سایت به دیگران و حتی بازدید از سایت ما را همراهی می کنند .
از اساتید محترم دانشگاه نیز که به این سایت سر زده اند و صبر از خودشان نشان می دهند سپاسگزاریم .
ذکر چند نکته در مورد سایت خالی از لطف نیست ؛
1)درتمام دانشگاها واز قدیم همیشه رسم براین بوده که دانشجویان قبل از برداشتن درسی با یک استاد،به تحقیق وپرس وجو از دانشجویان ترم بالایی میکردند اما با پیشرفت تکنولوژی وافزایش اساتید این
کار به شدت سخت و وقت گیر شده بعلاوه از کارایی لازم دیگر برخوردار نبود.بنابراین یکی از اهداف اصلی برای تشکیل این سایت نیز همین بوده است .

2)ذکر این نکته ضروری است که هدف از ایجاد بخش معرفی اساتید،توهین و یا بدگویی و ... از اساتید گرانقدر نیست بلکه تنها آشنایی کلی دیگر دانشجویان با نحوه تدریس و ... می باشد تا دانشجویان بعدا در طول ترم های آتی به مشکل بر نخورند،وبا امادگی ودید باز استاد مورد نظر را انتخاب کنند.

3)در صورتی که به نظرتان در مطالب و پست ها به اساتید گرانقدر و دیگر اشخاص توهینی شده است لطفا مراتب را به تیم مدیریت از طریق "تماس با ما" و انتخاب موضوع"شکایت" به ما اطلاع دهید
بنابراین لطفا در نظرات زیر هرپست فقط در مورد اساتید ،نظرتان را بیان کنید و شکایتی از نویسنده و ... در آن بخش درج نفرمایید .

4)درصورتی که نظر شما با نظر نویسنده مطلب یکی نیست ونیاز میدانید که باید پست جدیدی ارسال شود،طبق اموزشهای داده شده میتوانید این کار راانجام دهید.
انتقادی هم اگر از اساتید عزیز شود باید با حفظ احترام و ادب از جانب نویسنده پست انجام پذیرد که این انتقاد ها می تواند بسیار مفید باشد تا شاهد پیشرفت در کلاس ها باشیم .

5)قطعا دانشجویان محترم هم مستحضر هستند که این پست ها شاید کاملا صحیح نباشند پس شما هم نظراتتان را اگر با آن استاد آشنایی دارید و یا کلاس داشته اید در قسمت نظرات آن استاد درج
نمایید تا با جمیع نظرات تصمیم گیری برای دانشجویان آسان تر گردد .


از همه شما بابت معرفی سایت خودتان به دوستان و دیگر دانشجوبان و ... سپاسگزاریم و از شما می خواهیم تا با انتقادات و پیشنهاداتتان ما را در مدیریت سایتتان یاری فرمایید.