نکاتی در مورد سایت

ضمن عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه کاربران و بازدید کنندگان عزیز و محترم ؛
از همه دانشجویان و بازدید کنندگان عزیز سپاسگزاریم که در کنار ما هستند و با پست های خود ، نظرات ، معرفی سایت به دیگران و حتی بازدید از سایت ما را همراهی می کنند .
از اساتید محترم دانشگاه نیز که به این سایت سر زده اند و صبر از خودشان نشان می دهند سپاسگزاریم .
ذکر چند نکته در مورد سایت خالی از لطف نیست ؛
1)درتمام دانشگاها واز قدیم همیشه رسم براین بوده که دانشجویان قبل از برداشتن درسی با یک استاد،به تحقیق وپرس وجو از دانشجویان ترم بالایی میکردند اما با پیشرفت تکنولوژی وافزایش اساتید این
کار به شدت سخت و وقت گیر شده بعلاوه از کارایی لازم دیگر برخوردار نبود.بنابراین یکی از اهداف اصلی برای تشکیل این سایت نیز همین بوده است .

2)ذکر این نکته ضروری است که هدف از ایجاد بخش معرفی اساتید،توهین و یا بدگویی و ... از اساتید گرانقدر نیست بلکه تنها آشنایی کلی دیگر دانشجویان با نحوه تدریس و ... می باشد تا دانشجویان بعدا در طول ترم های آتی به مشکل بر نخورند،وبا امادگی ودید باز استاد مورد نظر را انتخاب کنند.

3)در صورتی که به نظرتان در مطالب و پست ها به اساتید گرانقدر و دیگر اشخاص توهینی شده است لطفا مراتب را به تیم مدیریت از طریق "تماس با ما" و انتخاب موضوع"شکایت" به ما اطلاع دهید
بنابراین لطفا در نظرات زیر هرپست فقط در مورد اساتید ،نظرتان را بیان کنید و شکایتی از نویسنده و ... در آن بخش درج نفرمایید .

4)درصورتی که نظر شما با نظر نویسنده مطلب یکی نیست ونیاز میدانید که باید پست جدیدی ارسال شود،طبق اموزشهای داده شده میتوانید این کار راانجام دهید.
انتقادی هم اگر از اساتید عزیز شود باید با حفظ احترام و ادب از جانب نویسنده پست انجام پذیرد که این انتقاد ها می تواند بسیار مفید باشد تا شاهد پیشرفت در کلاس ها باشیم .

5)قطعا دانشجویان محترم هم مستحضر هستند که این پست ها شاید کاملا صحیح نباشند پس شما هم نظراتتان را اگر با آن استاد آشنایی دارید و یا کلاس داشته اید در قسمت نظرات آن استاد درج
نمایید تا با جمیع نظرات تصمیم گیری برای دانشجویان آسان تر گردد .


از همه شما بابت معرفی سایت خودتان به دوستان و دیگر دانشجوبان و ... سپاسگزاریم و از شما می خواهیم تا با انتقادات و پیشنهاداتتان ما را در مدیریت سایتتان یاری فرمایید.