استاد زهرا حیدریان (ریاضی 1 – ریاضی 2 – معادلات دیفرانسیل )

دروس ارائه شده توسط ایشون ریاضی 1- ریاضی 2 –معادلات دیفرانسیل
استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد فیروز کوه هستن و در دانشکده فنی تهران جنوب به صورت حق التدریس میباشند.
یه خانم 35 تا 40 ساله مانتویی و سبزه و یکمی ... البته نه زیاد .
نحوه تدریس : از کتاب تدریس میکنن و تمام سرفصل های مصوب رو درس میدن نمونه سوالات ترم های گذشته رو به عنوان مثال و تمرین حل میکنن و هرجلسه تقریبا برای جلسه آینده تمرین میدن اما پوهن مثبت به کسی که میاد حل میکنه نمیده ولی اسم طرف رو توی ذهنش میسپاره در خلال درس دادن توی چند جلسه اول شاید فکر کنید داره میپیچونه اما اینطور نیست و کم کم با روال تدریسش آشنا میشید.
حضور غیاب : خودش معمولا هم آنتیمه و هم 30 دقیقه با تاخیر میاد و 30 دقیقه زود کلاس رو تعطیل میکنه. حضور غیاب براش مهمه و به اون نمره میده با تغییر کد هم مشکلی نداره.
ارزیابی : امتحان رو گروه میگیره و ایشون 2 نمره کلاسی رو به فعالان کلاس میده و به کسایی که تمرین حل کردن کمک زیادی در نمره میکنه
پیشنهاد من : با هاش بردارید عالیه.

0

استاد یداله احمدي زاده تورزني

درس فیزیک ؛

بسییییییار عاااااااالی

هرچی بگم کم گفتم

حضور غیاب داره و نمره کمکی داره

یه امتحان 5 نمره ای میانترم آسون از 4 فصل اول میگیره که از مثالای جزوشه و پایان ترم این فصلها حذفن

خودش جزوه میگه

سر ساعت میاد و میره

اطلاعات عمومیش درباره فیزیک زیاده

نمره هم خیلی خوب میده

درس دادنش عالیه و یادگیریه دانشجو مهمه براش

 

نتیجه گیری= حتما باهاش بردارید

قدرت الله محمدی

ایشون درس کانی شناسی نوری و برداشت زمین زمین شناسی 2 رو درس میدن . و در این دو درس تک استاد هستن.

اول از همه باید بگم که گول ظاهر و رفتار مهربان ایشون رو نخورید !! آخر ترم یه جوری میذارن تو کاستون که باورتون نشه !

 

درس کانی شناسی نوری :

 

اول کلاس حدوودا یک ربع درس نظریه ، ایشون یک سری کانی رو معرفی میکنن و روی تخته مشخصاتش رو مینویسن که شما هم باید یادداشت کنید (برای امتحان عملی کتبی (!) لازمه) . بعد دانشجو ها دونه دونه میرن پای میکروسکوپ و کانی ها رو از نزدیک میبینن. کل کلاس ایشون به همین ترتبیب سپری میشه. برای امتحان عملی هم بهتره کانی هایی که با میکروسکوپ دیدن رو خوب بلد باشید . میتونید با سرچ کردن اسم کانی ها ، عکس های خوبی  ازشون تو اینترنت پیدا کنین. امتحان عملی ایشون از 5 نمره هست . که باید به یک سوال از اجزای میکروسکوپ و یک سوال از دستگاه تهیه ی مقطع نازک جواب بدین و بعد در پای میکروسکوپ 3 کانی رو به ایشون معرفی کنید . تمام این کار ها رو باید در کمتر از 5 دقیقه انجام بدین !! . 

برای امتحان نظری هم باید یک جروه ی 126 صفحه ای رو از انتشارات تهیه کنید که از همین الان به شما اطمینان میدم هیچی ازش نمیفهمین !! پس نگران نشید . چون هیچ کس ازش چیزی نمیفهمه ! باید 3-4 بار کل جزوه رو با دقت بخونین تا یه چیزی دستتون بیاد. در آخر هم نمره ای بهتون میده از برق از سرتون میپره ! شک نکنید . در طول دوران تحصیلم کسی رو ندیدم که از ایشون راضی باشه !

 

درس برداشت زمین شناسی 2

 

متاسفاته ایشون در این درس هم تک استاده هستن و شما ناچارید باهاشون بردارید. مکان سفر ، جاده ی شمشک هست . اتوبوس راس ساعت 7:30 حمعه (!) از در دانشکده فنی حرکت میکنه و حتی اگر 1 ثانیه هم دیر برسین ، بهتره برگردین خونه ! ایشون روی حضور و قیاب بسیار حساس هست ؛ جوری که در صورت یک جلسه غیبت ، 2 نمره کم میشه ، دو جلسه ، 4 نمره و اگر به سه جلسه برسه باید خودتونو حذف شده بدونین  sad 

در کلاس ، دانشجو ها به 6 گروه تقسیم میشن و هر گروه در هر جلسه باید روی قسمتی از زمین کار کنه و به تهیه ی نقشه بپردازه . ایشون مدام به گروه ها سرکشی میکنه . بنابر این بهتره از زیر کار در نرین wink 

در آخر هم باید یه جزوه ی صد و اندی صفخه ای رو بخرین و بخونین (که هیچی ازش نمیفهمین) . و در نهایت نمره ای که ایشون به شما میده ، کاملا خستگی بی بی خوابی ها صبح جمعه رو به تنتون میذاره !

0

اسناد سید حسن علوی (مقومت مصالح 1و2)

استاد سید حسن علوی
دروس ارائه : مقاومت مصالح 1 و 2
من قبلا این استاد نقد کردم که البته مال سال 90 هستش که باهاش مقاومت مصالح یک داشتم اخلاقش همون طوری که گفتم بود اما و قتی از دوستانمشنیدم که اخلاق و طرز نمره دادنش 180 درجه فرق کرده تعجب کردم و تابستون93 مقاومت مصالح 2 با ایشون برداشتم که دیدم :
استاد با اخلاق و در عین حال کمی شوخ و تا حدودی خندون شدن البته نه زیاد اگه در خلال درس دادن سوال یا مطلبی وجود داشته باشه که متوجه نشدید ازش بپرسید با حوصله شروع به توضیح دادن میکنن و اصلا آدم سخت گیر نیست.
حضور غیاب واسش مهم نیست گذری انجام میده ندیدم و نشنیدم کسی رو حذف کنه.
امتحان میان ترم میگیره که 5 نمره داره و از تمریناتش هست.
منابع درسی : کتاب مقاومت مصالح بیرجانستون و هیبلر،البته خودش جزوه میگه که خیلی کامله.
برای امتحان پایان ترم باید تمریناتش که سه سری هست حل و تحویل بدید توی زمان تعیین شده (از سایتh-alavi.ir )و امتحان پایان ترمش در حد تمریناتش هست . کسی که تا حالا تمریناتش رو حل نکرده سوالات امتحان براش نامفهوم هست پس پیشنهاد میکنم حتما تمریناتش رو حل کنید یا به جوابش یه نگاه بندازید( اینم اینجا بگم جواب تمریناتش توی انتشارات موجوده)
نتیجه گیری : استادی با اخلاق – حضور غیاب تقریبا نداره – میانترم میگیره –پایانترم از تمریناتش هست –الکی به چیزی گیر نمیده و درس خیلی راحت با خوندن پاس میشه
پیشنهاد من باهاش بردارید.


دانلود سوالات پایان ترم مقاومت مصالح 1 پسورد بعد از دانلود فایل : material
0

مهرداد سوداگر

ایشون استاد امار و احتمالات مهندسی هستند. ریاضی هم درس میده اما من باهاش امار داشتم.

اگر اولین کلاس باهاش داشته باشید سابقه داشته تا 40 دقیقه هم تاخیر کنه اما خودش میگه حتما میاد و نباید کلاس رو ترک کنید. درس رو تقریبا خوب میده و با قالب مثال و تمرین تدریس میکنه. هر جلسه چند نفر رو می بره پای تخته تا اون 2 نمره رو بده ( 18 نمره امتحان پایانی است ) اما نترسید همین که برید پای تخته نمره رو میده و کاری به غلط حل کردن و درست حل کردن نداره.

جزوش نهایت 15 صفحه میشه و اگر خودش سوالات امتحان رو طرح کنه در حد همون جزوه سوال میده و اگر کسی واقعا به جزوه مسلط باشه میتونه نمره ای در حد 13 14 بگیره. من خودم 15 گرفتم.

روی حضور و غیاب حساس است. خودش میگه اگر بیشتر از 3 یا 4 جلسه غیبت داشته باشی حذف میشی که واقعا هم راست میگه. تاخیر هم نباید داشته باشی. یعنی اگر بعد از حضور و غیاب بری باید باهاش صحبت کنی تا واست حضور بزنه.

کلا استاد خوبی هست و من سر کلاسش راحت بودم. تایم مفید کلاسش 40 دقیقه است که اونم شاید صرف حل 1 یا 2 مثال بشه.