سید هادی سیدین

استاد سید هادی سیدین

لیسانس: آزاد تهران جنوب، فوق لیسانس: دولتی سمنان، دکترا: آزاد علوم تحقیقات

کارشناس تحقیق و توسعه شرکت نفت پاسارگاد

استاد دانشگاه علمی و کاربردی

چند سالی در جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران مشغول کار پژوهشی بودن

کتاب هایی که تالیف کرده :

حل المسائل درس راکتور مقطع لیسانس و ارشد و کتاب مخصوص داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و استخدامی مهندسی شیمی که خیلی ها خریدن و بدرد میخوره.

با نرم افزارهای زیادی کار کرده خصوصا متلب و شبیه سازی فلوئنت

مشخصات و خصوصیات اخلاقی: خوش اخلاق و خیلی به دانشجو احترام میذاره و دلسوز. صبر و حوصله زیادی داره و شخصیت آرامی داره و آدم خون گرمی هستن و با بچه ها رو راست و کلاساش حوصله سر بر نیست و حقیقت درس، دانشگاه و شغل و آینده رشته خیلی رک و پوس کنده به بچه ها میگن و خیلی کمک میکنن تا شناخت دانشجو بیشتر بشه.

حضور و غیاب: انجام میده و براش مهم. ولی با کسایی که مشکل دارن با دلیل موجه راه میاد.

تمرین: تمرین میده مخصوصا تو درس موازنه . ولی لازم نیست هر جلسه بیارین گیر نیست و همه رو سعی میکنه حل کنه خودش سرکلاس تا نکته مبهمی نمونه. ولی برای امتحان میان ترم حتما باید حل کنید قبلش تا یاد بگیرید و حتما ماشین حساب ببرید. خیلی مهم. به نفع تونه که ببرین چون جواب آخر نمره داره و به چشمش یه دانشجویی که اکتیو باشه و تمرین حل کنه مهم و نمره کمک میکنه و ارفاغ میکنه. استاد حل تمرین هم دارن که معمولا از جلسه پنجم ترم به بعد میزارن که بچه ها اذیت نشوند و مشابه تمرینات کلاسی توضیح میدن برای فهم بیشتر بچه ها و خیلی مفید حتما شرکت کنید.

نحوه تدریس: بیشتر درس های موازنه مواد و انرژی و ترمودینامیک و سیالات و کارگاه نرم افزار ارائه میدن. اطلاعات فنی و صنعتی خوبی دارن و کلی از لغات مهم درس به انگلیسی هم میگن، که به درک و فهم شما از رشته مهندسی شیمی و زبان فنی کمک میکنه. اگه وقت کنن حتما کار با نرم افزار به بچه ها یاد می دن. مخصوصا تو درس متلب. اگر مطلبی رو متوجه نشدین، حتما ازش بپرسین چون با دقت بیشتری براتون توضیح میده و سعی کنین با کلاس پیش برین. چون اگر بزارین جمع بشه براتون سخت میشه خوندنش و جزوه رو خوب هرجلسه بخونید. از سروصدا و بی احترامی و شلوغی کلاس خوشش نمیاد و نحوه تدریسشم از خیلی از استاد های بنام و قدیمی دانشگاه بهتره.

امتحان و نمره: تا هرجا که وقت کنه درس بده حتما میان ترم میگیره. ولی خیلی جدی امتحاناش. بیشتر واسه این امتحان میگیره که بچه ها درس بخونن و شب امتحانی نشن. نمره ی میان ترم بر اساس جواب کامل شما میده (همه جواب، حتی فرمول و جواب آخر نمره داره)سوالای ترم متوسط طرح میکنن. به نظر من یه کم بالاتر از نمره ی خودتو میده و اونم بستگی به همون دیدی داره که حل تمرین و میان ترم و فعال بودن سر کلاس براش داره. ولی 20 نمیده 20 رو به کسی میده که واقعا 20 شده باشه تو برگه. ولی اگه چیزایی رو که گفتم رعایت کنین، گرفتن نمره ی بالای 15 اصلا سخت نیست.

نتیجه گیری: از نظر اخلاقی فوق العاده باشخصیت، مودب و مهربون و فروتن. درس خوب میده مخصوصا تو درس ترمو و موازنه فقط با کلاس پیش برین و درس بخونین. نمره هم خوب میده خیلی سخت گیر نیستن. 

به همه خوب کمک میکنه مگر اینکه دیگه هیچی ننوشته باشی تو برگه. 8 بگیری پاس میکنه. کسی رو الکی نمیندازه. اصولا اگه توی ترم تلاشتو دیده باشه با این چیزا کاری نداره و حتمانمره میده. 

پشنهاد: هر درسی داشتید بدون شک با ایشون بردارید! و رو هوا بزنید.

حضور و غیاب: انجام میده و براش مهم. ولی با کسایی که مشکل دارن با دلیل موجه راه میاد.
+1