دشمن هرگز تصور نمی کرد که با انبوهی از موشک ها و پهبادهای ایران

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز گفت: اگر اعمال و رفتار رژیم صهیونیستی را در طول دوره‌ی خفّت بارش ملاحظه کنید، خواهید دید که مملو از تجاوز، جنایت و کودک‌کشی است و بنا به فرموده‌ی امام خمینی (ره) این رژیم باید از صحنه‌ی روزگار محو شود و نشانه‌های این موضوع را در حمله‌ی دیشب رزمندگان اسلام مشاهده کردیم؛ به‌طوریکه دشمن هرگز تصور نمی‌کرد که با انبوهی از موشک‌ها و پهبادها جمهوری اسلامی ایران مورد هدف قرار بگیرد و قطعا خداوند در کمین زیانکاران است و آن‌ها را به سزای اعمال خود خواهد رساند.


صفر نصرالله‌زاده امروز یکشنبه ۲۶ فروردین، در تجمع دانشگاهیان دانشگاه تبریز در حمایت از عملیات غرورآفرین وعده‌ی صادق در مقابل مسجد بزرگ دانشگاه تبریز اظهار کرد: انقلاب اسلامی برپایه‌ی ظلم‌ستیزی، اسکتبار ستیزی، استقلال، آزادی و… روی کار آمده و رژیم غاصب صهیونیستی یکی از مظاهر استکبار و ظلم در منطقه است.


وی ادامه داد: ما اکنون به درجه‌ای از قدرت رسیده‌ایم که دشمن را وادار به مقابله می‌کنیم و اکنون به برکت رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهید طهرانی‌مقدم، شهید سلیمانی و سایر شهدای گرانقدر  به جایی رسیدیم که احساس عزت و قدرت می‌کنیم. ما برای استقلال خود شهید دادیم و پای این استقلال می‌ایستیم و هرکس به کشور ما حمله کند، قطعا تنبیه خواهد شد.


رئیس دانشگاه تبریز با بیان اینکه رزمندگان اسلام وعده‌ی رهبر معظم انقلاب را عملی کردند، یادآور شد: ما شب گذشته احساس عزت کردیم؛ هیچکس تصور نمی‌کرد بتوان به رژیم صهیونیستی حمله کرد و ما در واقع فقط به این رژیم حمله نکردیم بلکه به کل دنیای کفر که رژیم غاصب صهیونیستی مظهر آن است، حمله کردیم. 


نصرالله‌زاده در خاتمه تاکید کرد: دیشب کودکان فلسطینی که چندین ماه بود زیر حملات وحشیانه‌ی رژیم کودک‌کش قرار داشتند، راحت خوابیدند و رژیم غاصب صهیونیستی دیشب زمین‌گیر شد و تصاویر منتشر شده، نشان داد گنبد آهنین پوشالی بوده و توان مقابله با موشک‌ها و پهبادهای ما را ندارد.


دشمن هرگز تصور نمی‌کرد که با انبوهی از موشک‌ها و پهبادهای ایران اسلامی مورد هدف قرار گیرد


ایران اسلامی بر سر تمامیت ارضی خود با هیچ‌کس شوخی ندارد


به گزارش ایسنا، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی نیز طی سخنانی گفت: عملیات غرورآفرین وعده‌ی صادق موجب شادی مظلومان عالم مخصوصا مردم مظلوم غزه شد؛ به‌طوریکه مردم غزه بعد از چندین ماه که زیر آتش خون‌بار رژیم غاصب صهیونیستی بودند، دیشب توانستند به برکت این عملیات غرورآفرین، نفس راحتی بکشند.


حجت‌الاسلام و المسلمین محمد انوری ادامه داد: این تجمع و این حضور موجب دلگرمی رزمندگان اسلام و باعث خوشحالی ماست و ما به این عظمت ایران اسلامی افتخار می‌کنیم.


وی در تشریح مواجهه‌های نرم و سخت جمهوری اسلامی در قبال رژیم غاصب صهیونیستی خاطرنشان کرد: یکی از مصادیق مواجهه‌ی نرم، ابتکار امام خمینی(ره) در خصوص معرفی روز قدس بود که موجب شد مسئله‌ی فلسطین از یک موضوع عربی به موضوع اصلی جهان اسلام تبدیل شود و امروز تمام انسان‌های آزاده از مردم مظلوم غزه حمایت و علیه رژیم غاصب صهیونیستی اعتراض می‌کنند که باعث می‌شود بحث غزه به فراموشی سپرده نشود.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان ادامه داد: اثرات مواجهه‌ی سخت مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی نیز این است که برخلاف گذشته‌ که تنها با سنگ در مقابل جنایات رژیم غاصب صهیونیستی ایستادگی می‌کردند، امروز ایران اسلامی به‌عنوان رهبر جبهه‌ی مقاومت این قدرت را دارد که نه تنها رژیم صهیونیستی بلکه آمریکا و انگلیس نیز برای دفاع از خود در مقابل پهبادهای ایران اسلامی اقدام می‌کنند.


وی افزود: ایران اسلامی امروز ثابت کرد که تاکنون هر حرفی که در خصوص موشک‌ها و پهبادها زده می‌شد، شوخی نبوده و تکنولوژی نظامی ایران اسلامی به برکت خون شهدا و تلاش جوان‌های نخبه‌ی ایرانی به عینه ثابت شد.


حجت‌الاسلام و المسلمین انوری در خاتمه تاکید کرد: عملیات وعده‌ی صادق علاوه بر قوت قلب مظلومان عالم، به مستکبرین جهانی ثابت کرد که ایران اسلامی بر سر تمامیت ارضی خود با هیچ کس شوخی ندارد و امیدواریم این عملیات زمینه‌ساز ظهور حجت ابن الحسن العسکری (عج) شود.


دشمن هرگز تصور نمی‌کرد که با انبوهی از موشک‌ها و پهبادهای ایران اسلامی مورد هدف قرار گیرد


دشمن هرگز تصور نمی‌کرد که با انبوهی از موشک‌ها و پهبادهای ایران اسلامی مورد هدف قرار گیرد

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

دیدگاهتان را بنویسید